Wczytuję dane...
Model: PPC-CPP20164
Wymiar: 53x158cm
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 16.90 PLN
Przedstawiony plakat oferujemy wyłącznie w podanym tu rozmiarze. Indywidualna zmiana rozmiaru tego postera nie jest możliwa ze względu na ograniczenia w dostępie do plików źródłowych i prawach autorskich. Plakat wydrukowany został przez firmę Artvic na papierze o gramaturze 135 g/m2.

Wybrany właśnie poster zatytułowany jest ANNE STOKES plakat 53x157cm |CPP20164. Wymiar zewnętrzny plakatu to 53x158cm. Produkt drukowany techniką offsetową gwarantującą żywe i nieodbarwiające się kolory.

Jeśli chcesz mieć ten plakat obramowany musisz powierzyć tą operację specjalistycznemu punkcie opraw ramiarskich w najbliższej okolicy. Zamówione plakaty wysyłamy przesyłkami pocztowymi i kurierskimi.

Szczególnym walorem tego plakatu jest sposób wykończenia jego powierzchni, istotnie ograniczający blikowanie światła. Cenisz oryginalne produkty markowe ? To jest produkt dla Ciebie. Plakat posiada oficjalną licencję. Dokładamy najwyższej staranności przy zabezpieczaniu przesyłki na czas transportu stosując specjalistyczne kartony.
Polecamy