Wczytuję dane...
Model: XIG-IG-4049
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Bernard OTT
Obraz wyprodukowano w firmie International Graphics na płótnie lub papierze o gramaturze min. 250 g/m2. Wykonanie tej reprodukcji w technice wydruku ploterowego daje gwarancję niepowtarzalnej jakości kolorystycznej, pełną ostrość wizerunku. Praca autorstwa Bernard OTT.

Nazwa tego obrazu to Escapade II. Ten poster oferujemy w podanych wymiarach, ale mamy też możliwości dostosowania rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm . Właścicielem praw autorskich do tej reprodukcji jest jej producent.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje właściwe zabezpieczenie zamówionych produktów podczas ich transportu. Decydując się na reprodukcję Canvas pozbędziesz się kłopotu z oprawą obrazu. Pozostanie jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno.

Przy wersji papierowej warto rozważyć zamówienie tego obrazu w postaci już oprawionej. Proponujemy cały szereg specjalistycznych oprawy od antyram po pełne ramy z profili aluminiowych i drewnianych. Tak oprawiony obrazek wyślemy w wersji gotowej do powieszenia na ścianie. Do opraw ramiarskich wkładamy zawsze przeźroczystą plexi o walorach antyrefleksyjnych, stosowaną zwykle w galeriach malarskich. Ściana Twojego wnętrza udekorowana wybranym obrazem to łatwy sposób na przytulne i eleganckie otoczenie.
Polecamy