Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-9513
Wymiar: 30x10cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: PELA STUDIO
Obraz wydrukowany będzie przez firmę International Graphics na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na naturalnym płótnie malarskim typu Canvas. Wykonanie wydruku w technice druku ploterowego zapewnia rewelacyjne i trwałe barwy. Ten wzór prezentuje obraz, plakat o tytule Funny Coffee IV.

Ten poster oferujemy w podanych wymiarach, ale mamy też możliwości dostosowania rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm . Autorem tej reprodukcji jest PELA STUDIO. Przy określaniu indywidualnych rozmiarów wydawca zaleca utrzymanie proporcji boków i nie deformowanie obecnego układu obrazu.Zamówione obrazy wysyłamy przesyłkami pocztowymi i kurierskimi. Zastosowane opakowania zabezpieczają właściwie przesyłkę w transporcie. Wybierając jedną z opraw postera ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu.

Do opraw ramiarskich wkładamy zawsze przeźroczystą plexi o walorach antyrefleksyjnych, stosowaną zwykle w galeriach malarskich. Wybierając reprodukcję na płótnie masz rozwiązany problem eksponowania obrazu we wnętrzu. Płótno naciągnięte jest na specjalistyczne krosno malarskie. Tobie pozostaje jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno. Prawidłowo oprawiona reprodukcja jest tanim i bardzo atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza.
Polecamy