Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8493
Wymiar: 30x10cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: PELA STUDIO
Określając Swój indywidualny wymiar obrazu warto utrzymać stałe proporcje poszczególnych boków. Wydawca drukuje go właśnie przy zachowaniu takiego kadrowania.

Obraz wydrukowany będzie przez firmę International Graphics na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na naturalnym płótnie malarskim typu Canvas. Wykonanie wydruku w technice druku ploterowego zapewnia rewelacyjne i trwałe barwy.

Autorem tej reprodukcji jest PELA STUDIO. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten obraz, plakat zatytułowany Librarian II. Indywidualna zmiana rozmiaru tego postera jest możliwa przy zachowaniu stałych proporcji jego boków. Wydawca nie akceptuje zmiany kadru reprodukcji. Należy pamiętać również, iż krótszy z boków obrazu nie może przekroczyć 140 cm długości.

Właściwa ekspozycja obrazu uatrakcyjni Twoje wnętrze. Zamówione obrazy wysyłamy przesyłkami pocztowymi i kurierskimi. Zastosowane opakowania zabezpieczają właściwie przesyłkę w transporcie.

Wybierając reprodukcję na płótnie masz rozwiązany problem eksponowania obrazu we wnętrzu. Płótno naciągnięte jest na specjalistyczne krosno malarskie. Tobie pozostaje jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno. Wizualizację oprawionego postera w wersji papierowej wraz z łączną jego ceną chętnie przygotujemy po uprzednim kontakcie z nami. Ramy i oprawione obrazy przystosowane są do bezpiecznego transportu dzięki zastosowaniu zamiast szkła specjalnej plexi.
Polecamy