Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8492
Wymiar: 30x10cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: PELA STUDIO
Utrzymanie proporcji boków obrazu przy zmianie ich wymiarów nie zdeformuje obecnego kadru. Wydawca zawsze wydrukuje obraz w obecnych proporcjach.

Obraz wydrukowany będzie przez firmę International Graphics na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na naturalnym płótnie malarskim typu Canvas. Wykonanie wydruku w technice druku ploterowego zapewnia rewelacyjne i trwałe barwy.

Autorem tej reprodukcji jest PELA STUDIO. Powyższy obraz, plakat o tytule Librarian I to jedna z naszych wielu propozycji. Ta reprodukcja dostępna jest w wielu rozmiarach w tym również indywidualnych, wybranych przez klienta. Ograniczeniem pozostaje jedynie szerokość podkładu na którym drukujemy, zatem krótszy z boków nie może przekraczać 140cm.

Dobrze obramowany i właściwie zawieszony obraz to elegancka dekoracja Twojego pomieszczenia. Zamówione obrazy wysyłamy przesyłkami pocztowymi i kurierskimi. Zastosowane opakowania zabezpieczają właściwie przesyłkę w transporcie.

Wybierając reprodukcję na płótnie masz rozwiązany problem eksponowania obrazu we wnętrzu. Płótno naciągnięte jest na specjalistyczne krosno malarskie. Tobie pozostaje jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno. Decydując się na poster w wersji papierowej, obramowanej należy dodatkowo przejść do działu OPRAWY oraz wybrać z listy odpowiadający typ profilu ramiarskiego. Dla bezpiecznej dostawy ramy i oprawione obrazy zaopatrujemy zamiast szkła w plexi.
Polecamy