Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8376
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Prawa autorskie i materiał źródłowy do tego wzoru są własnością producenta. Powyższy poster możemy zaproponować w bardzo wielu formatach. Możliwy jest też wydruk w indywidualnych rozmiarach, przy zachowaniu maksymalnej długości krótszego z boków nie większej jak 140cm.

Reprodukcja oryginalnej pracy Michael MULLAN. Wybrany właśnie poster zatytułowany jest Vintage Desktop - Phone. Wydawca - International Graphics wykona ten poster na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Zastosowana technika wydruku tego wzoru gwarantuje najwyższą jakość kolorystyczną, pełną ostrość wizerunku.

Oprawiona reprodukcja to najprostszy sposób uczynienia atrakcyjniejszą przestrzeń wokół Ciebie. Wszystkie oprawy dostosowane są do bezpiecznego przesyłania pocztą lub kurierem przez zastosowanie pleksi zamiast szkła.

Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w wersji na krośnie malarskim. Tak oprawiony obraz wyślemy w wersji gotowej do powieszenia na ścianie. Największe formaty, przekraczające 140cm obraz wyślemy ze względu na problem transportowy w formie zestawu do samodzielnego zmontowania. Dla tego produktu w wersji papierowej proponujemy kilka wariantów oprawy. Tak zamówiony oprawiony poster wysyłamy jako obraz gotowy do zawieszenia na ścianie. Sprawdzony przez lata sposób zabezpieczania i pakowania naszych produktów gwarantuje bezpieczeństwo w transporcie.
Polecamy