Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8374
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Licencję oraz pliki źródłowy tej reprodukcji należą wyłącznie do wydawcy. Powyższy poster możemy zaproponować w bardzo wielu formatach. Możliwy jest też wydruk w indywidualnych rozmiarach, przy zachowaniu maksymalnej długości krótszego z boków nie większej jak 140cm.

Reprodukcja oryginalnej pracy Michael MULLAN. Tytuł tego wzoru to Vintage Desktop - Typewriter - gotowy obraz, plakat papierowy. Obraz wykonany przez International Graphics na typowym podłożu papierowym o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Dla zapewnienia wyjątkowej kolorystyki i trwałości barw ten produkty został wykonany w technologii druku ploterowego.

Tej wielkości obraz będzie ciekawą dekoracją Twojej ściany i nada wnętrzu indywidualny charakter. Wszystkie oprawy dostosowane są do bezpiecznego przesyłania pocztą lub kurierem przez zastosowanie pleksi zamiast szkła.

Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w wersji na krośnie malarskim. Tak oprawiony obraz wyślemy w wersji gotowej do powieszenia na ścianie. Największe formaty, przekraczające 140cm obraz wyślemy ze względu na problem transportowy w formie zestawu do samodzielnego zmontowania. Przy wersji papierowej wybierając jedną z ram rozwiążesz problem powieszenia obrazu we wnętrzu. My zajmiemy się wszystkim, a Tobie pozostaje jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Wszystkie obrazy zabezpieczamy folią bąbelkową i wysyłamy w sztywnych opakowaniach kartonowych.
Polecamy