Wczytuję dane...
Model: XIG-IG-7690
Wymiar: 30x25cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Carine MOUGIN
Ten poster mamy możliwości wydrukowania również na indywidualny rozmiar. Barierą wymiarową jest tylko maksymalna długości krótszego z boków wynosząca 140cm. Prezentowany tu obraz, plakat zatytułowany jest History of Heart.

Przy określaniu indywidualnych rozmiarów wydawca zaleca utrzymanie proporcji boków i nie deformowanie obecnego układu obrazu.

Obraz wykonany przez International Graphics na typowym podłożu papierowym o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Dla zapewnienia wyjątkowej kolorystyki i trwałości barw ten produkty został wykonany w technologii druku ploterowego. Autor - Carine MOUGIN.

Do wszystkich ram stosujemy zawsze specjalną, przeźroczystą plexi o walorach antyrefleksyjnych. Wybierając papierową, oprawioną wersję tego postera należy w dziale OPRAWY wybrać odpowiedni profil ramy. Koszt obrazu będzie suma kosztu reprodukcji oraz ramy.

Prawidłowo oprawiona reprodukcja jest tanim i bardzo atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza. Wszystkie obrazy zabezpieczamy folią bąbelkową i wysyłamy w sztywnych opakowaniach kartonowych. Wybierając reprodukcję Canvas ominiesz kłopot z jego ekspozycją. Pozostanie jedynie zawieszenie gotowego, naciągniętego na blejtram obrazu na ścianie. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno.
Polecamy