Wczytuję dane...
Model: XIG-IG-7524
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Artprint autorstwa artysty Didier VAN SPRENGEL. Określając Swój indywidualny wymiar obrazu warto utrzymać stałe proporcje poszczególnych boków. Wydawca drukuje go właśnie przy zachowaniu takiego kadrowania.Indywidualna zmiana rozmiaru tego postera jest możliwa przy zachowaniu stałych proporcji jego boków. Wydawca nie akceptuje zmiany kadru reprodukcji. Należy pamiętać również, iż krótszy z boków obrazu nie może przekroczyć 140 cm długości. Produkt drukowany przez International Graphics na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie malarskim. Produkt drukowany techniką ploterową gwarantującą żywe i nieodbarwiające się kolory. Widoczny tu obraz, plakat zatytułowany jest La Concha.

Właściwa ekspozycja każdego obrazu na ścianie wymaga jego oprawienia. Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w postaci już gotowego obrazu naciągniętego na specjalistyczne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Właściwa ekspozycja obrazu uatrakcyjni Twoje wnętrze.

Ramy i oprawione obrazy przystosowane są do bezpiecznego transportu dzięki zastosowaniu zamiast szkła specjalnej plexi antyrefleksyjnej. Dokładamy najwyższej staranności przy zabezpieczaniu przesyłki na czas transportu stosując specjalistyczne kartony. W celu właściwego wyeksponowania tego obrazka zachęcamy do wyboru jednej z dostępnych opraw. W dziale OPRAWY oferujemy pełne oprawy ramiarskie w wielu wzorach i kolorach.
Polecamy