Wczytuję dane...
Model: XIG-IG-1877
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Sabine GOTZES
Praca autorstwa Sabine GOTZES. Prawa autorskie i licencyjne do tego druku są wyłączną własnością wydawcy.

Ten wzór prezentuje obraz, plakat o tytule Touch. Ten poster oferujemy w podanych wymiarach, ale mamy też możliwości dostosowania rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm . International Graphics - wydawca tego wzoru wykona go na płótnie malarskim lub na papierze o gramaturze min. 250 g/m2. Niezwykle żywą kolorystykę oraz wyjątkową jej trwałość reprodukcja zawdzięcza najwyższej klasy technologii druku ploterowego.

Decydując się na reprodukcję Canvas pozbędziesz się kłopotu z oprawą obrazu. Pozostanie jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno. Właściwa dekoracja ściany jest istotnym elementem wystroju każdego wnętrza.

Wybierając jedną z opraw postera ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu. Do opraw ramiarskich wkładamy zawsze przeźroczystą plexi o walorach antyrefleksyjnych, stosowaną zwykle w galeriach malarskich. Obramowane obrazy zabezpieczone folią bąbelkową wysyłamy w kartonowych, bezpiecznych opakowaniach.
Polecamy