Wczytuję dane...
Model: XIG-D801D
Wymiar: 30x20cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Lisa DEARING
Pokazujemy tu popularny obraz, plakat o tytule Dark Eyes. Wydawca - International Graphics wykona ten poster na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Zastosowana technika wydruku tego wzoru gwarantuje najwyższą jakość kolorystyczną, pełną ostrość wizerunku.

Oferta producenta pozwala na zaproponowanie tej reprodukcji również w rozmiarach innych jak w opisie produktu, nie dłuższych jednak jak 140 cm dla krótszego z boków obrazu. Reprodukcja oryginalnej pracy Lisa DEARING. Właścicielem wszelkich praw do tego wzoru jest jego producent.

Właściwa ekspozycja na ścianie obrazu wymaga jego oprawienia. Oferujemy całą gamę takich opraw w dziale OPRAWY. Sprawdzony przez lata sposób zabezpieczania i pakowania naszych produktów gwarantuje bezpieczeństwo w transporcie.

Bezpieczeństwo w transporcie zapewnia zastosowanie od frontu w oprawach antyrefleksyjnej plexi w miejsce tradycyjnego szkła. Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w wersji na krośnie malarskim. Tak oprawiony obraz wyślemy w wersji gotowej do powieszenia na ścianie. Największe formaty, przekraczające 140cm obraz wyślemy ze względu na problem transportowy w formie zestawu do samodzielnego zmontowania. Oprawiony obraz jako dekoracja zapewni Twojemu pomieszczeniu indywidualny, niepowtarzalny charakter.
Polecamy