Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8386
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Moira HERSHEY
Prawa autorskie i licencyjne do tego druku są wyłączną własnością wydawcy. Ten poster oferujemy w podanych wymiarach, ale mamy też możliwości dostosowania rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm .

Praca autorstwa Moira HERSHEY. Ten wzór prezentuje obraz, plakat o tytule Botanical Nest IV. International Graphics - wydawca tego wzoru wykona go na płótnie malarskim lub na papierze o gramaturze min. 250 g/m2. Niezwykle żywą kolorystykę oraz wyjątkową jej trwałość reprodukcja zawdzięcza najwyższej klasy technologii druku ploterowego.

Właściwa dekoracja ściany jest istotnym elementem wystroju każdego wnętrza. Do opraw ramiarskich wkładamy zawsze przeźroczystą plexi stosowaną zwykle w galeriach malarskich.

Decydując się na reprodukcję Canvas pozbędziesz się kłopotu z oprawą obrazu. Pozostanie jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno. Wybierając jedną z opraw postera ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu. Obramowane obrazy zabezpieczone folią bąbelkową wysyłamy w kartonowych, bezpiecznych opakowaniach.
Polecamy