Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-23417
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Lisa AUDIT
Pokazujemy tu popularny obraz, plakat o tytule Sea Finds Square III Border. Obraz wykonany przez International Graphics na typowym podłożu papierowym o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Dla zapewnienia wyjątkowej kolorystyki i trwałości barw ten produkty został wykonany w technologii druku ploterowego.

Autor - Lisa AUDIT. Oferta producenta pozwala na zaproponowanie tej reprodukcji również w rozmiarach innych jak w opisie produktu, nie dłuższych jednak jak 140 cm dla krótszego z boków obrazu. Właścicielem wszelkich praw do tego wzoru jest jego producent.

Właściwa ekspozycja na ścianie obrazu wymaga jego oprawienia. Oferujemy całą gamę takich opraw w dziale OPRAWY. Wszystkie obrazy zabezpieczamy folią bąbelkową i wysyłamy w sztywnych opakowaniach kartonowych.

Wybierając reprodukcję Canvas ominiesz kłopot z jego ekspozycją. Pozostanie jedynie zawieszenie gotowego, naciągniętego na blejtram obrazu na ścianie. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno. Bezpieczeństwo w transporcie zapewnia zastosowanie od frontu w oprawach plexi w miejsce tradycyjnego szkła. Oprawiony obraz jako dekoracja zapewni Twojemu pomieszczeniu indywidualny, niepowtarzalny charakter.
Polecamy