Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-10340
Wymiar: 25x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: PELA STUDIO
Produkt drukowany przez edytora - firmę International Graphics na specjalnym papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie malarskim Canvas. Stosowana przez tego wydawcę sprawdzona technika druku ploterowego zapewnia ostre i nieodbarwiające się kolory. Ta reprodukcja dostępna jest w wielu rozmiarach w tym również indywidualnych, wybranych przez klienta. Ograniczeniem pozostaje jedynie szerokość podkładu na którym drukujemy, zatem krótszy z boków nie może przekraczać 140cm.

Reprodukcja autorstwa PELA STUDIO. Właścicielem wszelkich praw do tego wzoru jest jego producent. Pokazujemy tu popularny obraz, plakat o tytule Bathroom Words Sink II.

Szczególnie zwracamy uwagę na zapewnienie zamówionym produktom bezpiecznego opakowania na czas transportu stosując foliowe zabezpieczenia od wilgoci oraz specjalistyczne kartony. Dla bezpiecznej dostawy ramy i oprawione obrazy zaopatrujemy zamiast szkła w plexi.

W wersji Canvas naciągnięcie zadrukowanego płótna na blejtram malarski rozwiązuje problem eksponowania tego obrazu. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Oprawiony obraz jako dekoracja zapewni Twojemu pomieszczeniu indywidualny, niepowtarzalny charakter. Właściwa ekspozycja na ścianie obrazu wymaga jego oprawienia. Oferujemy całą gamę takich opraw w dziale OPRAWY.
Polecamy