Wczytuję dane...
Model: XIG-IG-5619
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Ta reprodukcja dostępna jest w wielu rozmiarach w tym również indywidualnych, wybranych przez klienta. Ograniczeniem pozostaje jedynie szerokość podkładu na którym drukujemy, zatem krótszy z boków nie może przekraczać 140cm. Dysponentem wszystkich praw licencyjnych dla tego wzoru jest bezpośredni producent tego posteru.

Powyższy obraz, plakat o tytule Hypercube to jedna z naszych wielu propozycji. Oferujemy ten wzór w postaci wydruku na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas, wykonywanego przez firmę International Graphics. Zastosowany w tym przypadku technologia ploterowa gwarantuje trwałe i bardzo żywe kolory. Artprint autorstwa artysty Lily Andrea SEIDEL.

Dla bezpiecznej dostawy ramy i oprawione obrazy zaopatrujemy zamiast szkła w plexi. Obramowany obraz podkreśli indywidualny charakter Twojego wnętrza.

Decydując się na poster w wersji papierowej, obramowanej należy dodatkowo przejść do działu OPRAWY oraz wybrać z listy odpowiadający typ profilu ramiarskiego. Twoje zamówienie zapakujemy w bezpieczne kartony. Dla ochrony przed wilgocią stosujemy dodatkowe zabezpieczenie z folii. Właściwa ekspozycja każdego obrazu na ścianie wymaga jego oprawienia. Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w postaci już gotowego obrazu naciągniętego na specjalistyczne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane.
Polecamy