Model: XIG-IG-3204
Wymiar: 25x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Ronald POHL
Powyższy poster możemy zaproponować w bardzo wielu formatach. Możliwy jest też wydruk w indywidualnych rozmiarach, przy zachowaniu maksymalnej długości krótszego z boków nie większej jak 140cm. Oferujemy ten wzór w postaci wydruku na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas, wykonywanego przez firmę International Graphics. Zastosowany w tym przypadku technologia ploterowa gwarantuje trwałe i bardzo żywe kolory.

Wybrany właśnie poster zatytułowany jest Multiple Schwebung VIII. Reprodukcja autorstwa Ronald POHL. Prawa autorskie i materiał źródłowy do tego wzoru są własnością producenta.

Wszystkie oprawy dostosowane są do bezpiecznego przesyłania pocztą lub kurierem przez zastosowanie pleksi zamiast szkła. Twoje zamówienie zapakujemy w bezpieczne kartony. Dla ochrony przed wilgocią stosujemy dodatkowe zabezpieczenie z folii.

Dla tego produktu w wersji papierowej proponujemy kilka wariantów oprawy. Tak zamówiony oprawiony poster wysyłamy jako obraz gotowy do zawieszenia na ścianie. W wersji Canvas naciągnięcie zadrukowanego płótna na blejtram malarski rozwiązuje problem eksponowania tego obrazu. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Oprawiona reprodukcja to najprostszy sposób uczynienia atrakcyjniejszą przestrzeń wokół Ciebie.
Polecamy