Model: AMA-A1088
Wymiar: 50x80cm
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 16.90 PLN
Powyższy obraz, plakat o tytule Framed Porcelain I (Lm) to jedna z naszych wielu propozycji. Ze względu na konieczność drukowania w nakładach przekraczających 2000 sztuk nie oferujemy tego produktu w wymiarze indywidualnym.

Reprodukcja dostępna jest w standardowym formacie 50x80cm. Autorem tej reprodukcji jest Fabrice De Villeneuve. Oferujemy ten wzór w postaci wydruku na papierze o gramaturze min. 250 g/m2, wykonanego przez firmę Artvic. Zastosowany w tym przypadku technologia offsetowa gwarantuje trwałe i bardzo żywe kolory.

Satynowy, matowy lakier zmniejsza efekt odbijania się światła w plakacie, co ułatwia jego oglądanie. Zamówione plakaty wysyłamy przesyłkami pocztowymi i kurierskimi.

Tego plakatu nie możemy dostarczyć do Ciebie w formie oprawionej ze względu na ograniczenia transportowe. Cenisz oryginalne produkty markowe ? To jest produkt dla Ciebie. Plakat posiada oficjalną licencję. Twoje zamówienie zapakujemy w bezpieczne kartony. Dla ochrony przed wilgocią stosujemy dodatkowe zabezpieczenie z folii.
Polecamy