Model: XIG-WA-17013
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Ten wzór prezentuje obraz, plakat o tytule Moda Splash II. Utrzymanie proporcji boków obrazu przy zmianie ich wymiarów nie zdeformuje obecnego kadru. Wydawca zawsze wydrukuje obraz w obecnych proporcjach.Reprodukcja autorstwa WELLINGTON STUDIO. Ten poster oferujemy w podanych wymiarach, ale mamy też możliwości dostosowania rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm . International Graphics - wydawca tego wzoru wykona go na płótnie malarskim lub na papierze o gramaturze min. 250 g/m2. Niezwykle żywą kolorystykę oraz wyjątkową jej trwałość reprodukcja zawdzięcza najwyższej klasy technologii druku ploterowego.

Wybierając jedną z opraw postera ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu. Dobrze obramowany i właściwie zawieszony obraz to elegancka dekoracja Twojego pomieszczenia.

W wersji Canvas naciągnięcie zadrukowanego płótna na blejtram malarski rozwiązuje problem eksponowania tego obrazu. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Do opraw ramiarskich wkładamy zawsze przeźroczystą plexi o walorach antyrefleksyjnych, stosowaną zwykle w galeriach malarskich. Obramowane obrazy zabezpieczone folią bąbelkową wysyłamy w kartonowych, bezpiecznych opakowaniach.
Polecamy