Model: XIG-IG-7760
Wymiar: 30x20cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Lise LEMAHIEU
Tę reprodukcję możemy zaproponować również w rozmiarach innych jak podane, po konsultacji z naszym biurem obsługi klienta. Jedynym ograniczeniem wymiaru jest 140cm długości krótszego z boków. Widoczny tu obraz, plakat zatytułowany jest Zita.

Dysponentem wszystkich praw licencyjnych dla tego wzoru jest bezpośredni producent tego posteru. Obraz wydrukowany będzie przez firmę International Graphics na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na naturalnym płótnie malarskim typu Canvas. Wykonanie wydruku w technice druku ploterowego zapewnia rewelacyjne i trwałe barwy. Autorem tej reprodukcji jest Lise LEMAHIEU.

Wszystkie ramy posiadają od frontu całkowicie przeźroczystą, antyrefleksyjną plexi. W celu właściwego wyeksponowania tego obrazka zachęcamy do wyboru jednej z dostępnych opraw. W dziale OPRAWY oferujemy pełne oprawy ramiarskie w wielu wzorach i kolorach.

Obramowany obraz podkreśli indywidualny charakter Twojego wnętrza. Zamówione obrazy wysyłamy przesyłkami pocztowymi i kurierskimi. Zastosowane opakowania zabezpieczają właściwie przesyłkę w transporcie. Wybierając reprodukcję na płótnie masz rozwiązany problem eksponowania obrazu we wnętrzu. Płótno naciągnięte jest na specjalistyczne krosno malarskie. Tobie pozostaje jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno.
Polecamy