Model: XIG-IG-7691
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Poster dostępny jest w wielu rozmiarach. Mamy możliwości dostosowywania go również do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm. Prezentowany tu obraz, plakat zatytułowany jest Cyber Punk.

Przy określaniu indywidualnych rozmiarów wydawca zaleca utrzymanie proporcji boków i nie deformowanie obecnego układu obrazu.

Produkt drukowany przez International Graphics na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie malarskim. Produkt drukowany techniką ploterową gwarantującą żywe i nieodbarwiające się kolory. Artprint autorstwa artysty Patrice MURCIANO.

Ze względów bezpieczeństwa w transporcie oprawione obrazy wyposażamy od frontu w antyrefleksyjną plexi zamiast szkła. Wybierając papierową, oprawioną wersję tego postera należy w dziale OPRAWY wybrać odpowiedni profil ramy. Koszt obrazu będzie suma kosztu reprodukcji oraz ramy.

Prawidłowo oprawiona reprodukcja jest tanim i bardzo atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza. Dokładamy najwyższej staranności przy zabezpieczaniu przesyłki na czas transportu stosując specjalistyczne kartony. Właściwa ekspozycja każdego obrazu na ścianie wymaga jego oprawienia. Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w postaci już gotowego obrazu naciągniętego na specjalistyczne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane.
Polecamy