Model: XIG-IG-7675
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Marc HANNIET
Reprodukcja oryginalnej pracy Marc HANNIET. Produkt drukowany przez edytora - firmę International Graphics na specjalnym papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie malarskim Canvas. Stosowana przez tego wydawcę sprawdzona technika druku ploterowego zapewnia ostre i nieodbarwiające się kolory.

Oferta producenta pozwala na zaproponowanie tej reprodukcji również w rozmiarach innych jak w opisie produktu, nie dłuższych jednak jak 140 cm dla krótszego z boków obrazu. Prawa autorskie i materiał źródłowy do tego wzoru są własnością producenta. Wybrany właśnie poster zatytułowany jest Aurore dorée.

Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w wersji na krośnie malarskim. Tak oprawiony obraz wyślemy w wersji gotowej do powieszenia na ścianie. Największe formaty, przekraczające 140cm obraz wyślemy ze względu na problem transportowy w formie zestawu do samodzielnego zmontowania. Szczególnie zwracamy uwagę na zapewnienie zamówionym produktom bezpiecznego opakowania na czas transportu stosując foliowe zabezpieczenia od wilgoci oraz specjalistyczne kartony.

Bezpieczeństwo w transporcie zapewnia zastosowanie od frontu w oprawach antyrefleksyjnej plexi w miejsce tradycyjnego szkła. Oprawiona reprodukcja to najprostszy sposób uczynienia atrakcyjniejszą przestrzeń wokół Ciebie. Dla tego produktu w wersji papierowej proponujemy kilka wariantów oprawy. Tak zamówiony oprawiony poster wysyłamy jako obraz gotowy do zawieszenia na ścianie.
Polecamy