Model: XIG-IG-5941
Wymiar: 25x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Peter HILLERT
Określając Swój indywidualny wymiar obrazu warto utrzymać stałe proporcje poszczególnych boków. Wydawca drukuje go właśnie przy zachowaniu takiego kadrowania.

Artprint autorstwa artysty Peter HILLERT.

Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten obraz, plakat zatytułowany Sensualité. Obraz dostępny też w wersji papierowej lub na płótnie, oferowanych przez producenta - firmę International Graphics. Bardzo trwałe i żywe kolory osiągnięte zostały dzięki technologii druku ploterowego. Poster dostępny jest w wielu rozmiarach. Mamy możliwości dostosowywania go również do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm.

Właściwa ekspozycja obrazu uatrakcyjni Twoje wnętrze. Właściwa ekspozycja każdego obrazu na ścianie wymaga jego oprawienia. Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w postaci już gotowego obrazu naciągniętego na specjalistyczne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane.

Wizualizację oprawionego postera w wersji papierowej wraz z łączną jego ceną chętnie przygotujemy po uprzednim kontakcie z nami. Do transportu stosujemy specjalne zabezpieczenia przed wilgocią i ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Ze względów bezpieczeństwa w transporcie oprawione obrazy wyposażamy od frontu w antyrefleksyjną plexi zamiast szkła.
Polecamy