Model: XIG-AM-AC7135
Wymiar: 20x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Brent Lynch
Widoczny tu obraz, plakat zatytułowany jest Port of Call - Blue Study. Określając Swój indywidualny wymiar obrazu warto utrzymać stałe proporcje poszczególnych boków. Wydawca drukuje go właśnie przy zachowaniu takiego kadrowania.Poster dostępny jest w wielu rozmiarach. Mamy możliwości dostosowywania go również do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm. Reprodukcja pracy Brent LYNCH. Produkt drukowany przez International Graphics na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie malarskim. Produkt drukowany techniką ploterową gwarantującą żywe i nieodbarwiające się kolory.

W celu właściwego wyeksponowania tego obrazka zachęcamy do wyboru jednej z dostępnych opraw. W dziale OPRAWY oferujemy pełne oprawy ramiarskie w wielu wzorach i kolorach. Właściwa ekspozycja obrazu uatrakcyjni Twoje wnętrze.

Ze względów bezpieczeństwa w transporcie oprawione obrazy wyposażamy od frontu w antyrefleksyjną plexi zamiast szkła. Reprodukcję na płótnie wysyłamy naciągniętą na krosno malarskie, jako obraz gotowy do zawieszenia na ścianie. Największe formaty, przekraczające 140cm obraz wyślemy ze względu na problem transportowy w formie zestawu do samodzielnego zmontowania. Dokładamy najwyższej staranności przy zabezpieczaniu przesyłki na czas transportu stosując specjalistyczne kartony.
Polecamy