Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8802
Wymiar: 10x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Prawa autorskie i licencyjne do tego druku są wyłączną własnością wydawcy. Oferujemy ten wzór w postaci wydruku na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas, wykonywanego przez firmę International Graphics. Zastosowany w tym przypadku technologia ploterowa gwarantuje trwałe i bardzo żywe kolory.

Reprodukcja autorstwa Silvia VASSILEVA. Ten wzór prezentuje obraz, plakat o tytule Frosted Bloom in Neutral II Crop. Ten poster oferujemy w podanych wymiarach, ale mamy też możliwości dostosowania rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm .

Właściwa dekoracja ściany jest istotnym elementem wystroju każdego wnętrza. Twoje zamówienie zapakujemy w bezpieczne kartony. Dla ochrony przed wilgocią stosujemy dodatkowe zabezpieczenie z folii.

W wersji Canvas naciągnięcie zadrukowanego płótna na blejtram malarski rozwiązuje problem eksponowania tego obrazu. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Wybierając jedną z opraw postera ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu. Do opraw ramiarskich wkładamy zawsze przeźroczystą plexi stosowaną zwykle w galeriach malarskich.
Polecamy