Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8801
Wymiar: 10x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Prawa autorskie i materiał źródłowy do tego wzoru są własnością producenta. Oferujemy ten wzór w postaci wydruku na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas, wykonywanego przez firmę International Graphics. Zastosowany w tym przypadku technologia ploterowa gwarantuje trwałe i bardzo żywe kolory.

Reprodukcja autorstwa Silvia VASSILEVA. Wybrany właśnie poster zatytułowany jest Frosted Bloom in Neutral I Crop. Powyższy poster możemy zaproponować w bardzo wielu formatach. Możliwy jest też wydruk w indywidualnych rozmiarach, przy zachowaniu maksymalnej długości krótszego z boków nie większej jak 140cm.

Oprawiona reprodukcja to najprostszy sposób uczynienia atrakcyjniejszą przestrzeń wokół Ciebie. Twoje zamówienie zapakujemy w bezpieczne kartony. Dla ochrony przed wilgocią stosujemy dodatkowe zabezpieczenie z folii.

W wersji Canvas naciągnięcie zadrukowanego płótna na blejtram malarski rozwiązuje problem eksponowania tego obrazu. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Dla tego produktu w wersji papierowej proponujemy kilka wariantów oprawy. Tak zamówiony oprawiony poster wysyłamy jako obraz gotowy do zawieszenia na ścianie. Wszystkie oprawy dostosowane są do bezpiecznego przesyłania pocztą lub kurierem przez zastosowanie pleksi zamiast szkła.
Polecamy