Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8397
Wymiar: 10x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Licencję oraz pliki źródłowy tej reprodukcji należą wyłącznie do wydawcy. Oferta producenta pozwala na zaproponowanie tej reprodukcji również w rozmiarach innych jak w opisie produktu, nie dłuższych jednak jak 140 cm dla krótszego z boków obrazu.

Autorem tego wzoru jest WILD APPLE PORTFOLIO. Tytuł tego wzoru to Leaves on Blue II - gotowy obraz, plakat papierowy. Obraz wykonany przez International Graphics na typowym podłożu papierowym o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Dla zapewnienia wyjątkowej kolorystyki i trwałości barw ten produkty został wykonany w technologii druku ploterowego.

Tej wielkości obraz będzie ciekawą dekoracją Twojej ściany i nada wnętrzu indywidualny charakter. Bezpieczeństwo w transporcie zapewnia zastosowanie od frontu w oprawach plexi w miejsce tradycyjnego szkła.

Decydując się na reprodukcję na płótnie otrzymujesz gotowy do zawieszenia obraz. Płótno naciągamy na specjalne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Przy wersji papierowej wybierając jedną z ram rozwiążesz problem powieszenia obrazu we wnętrzu. My zajmiemy się wszystkim, a Tobie pozostaje jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Wszystkie obrazy zabezpieczamy folią bąbelkową i wysyłamy w sztywnych opakowaniach kartonowych.
Polecamy