Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8205
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: PELA STUDIO
Prawa autorskie i licencyjne do tego druku są wyłączną własnością wydawcy. Poster dostępny jest w wielu rozmiarach. Mamy możliwości dostosowywania go również do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm.

Artprint autorstwa artysty PELA STUDIO. Ten wzór prezentuje obraz, plakat o tytule Colorful Wine II. International Graphics - wydawca tego wzoru wykona go na płótnie malarskim lub na papierze o gramaturze min. 250 g/m2. Niezwykle żywą kolorystykę oraz wyjątkową jej trwałość reprodukcja zawdzięcza najwyższej klasy technologii druku ploterowego.

Właściwa dekoracja ściany jest istotnym elementem wystroju każdego wnętrza. Ze względów bezpieczeństwa w transporcie oprawione obrazy wyposażamy od frontu w plexi zamiast szkła.

Właściwa ekspozycja każdego obrazu na ścianie wymaga jego oprawienia. Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w postaci już gotowego obrazu naciągniętego na specjalistyczne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Wybierając jedną z opraw postera ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu. Obramowane obrazy zabezpieczone folią bąbelkową wysyłamy w kartonowych, bezpiecznych opakowaniach.
Polecamy