Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8204
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: PELA STUDIO
Prawa autorskie i materiał źródłowy do tego wzoru są własnością producenta. Poster dostępny jest w wielu rozmiarach. Mamy możliwości dostosowywania go również do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm.

Artprint autorstwa artysty PELA STUDIO. Wybrany właśnie poster zatytułowany jest Colorful Wine I. Wydawca - International Graphics wykona ten poster na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Zastosowana technika wydruku tego wzoru gwarantuje najwyższą jakość kolorystyczną, pełną ostrość wizerunku.

Oprawiona reprodukcja to najprostszy sposób uczynienia atrakcyjniejszą przestrzeń wokół Ciebie. Ze względów bezpieczeństwa w transporcie oprawione obrazy wyposażamy od frontu w plexi zamiast szkła.

Właściwa ekspozycja każdego obrazu na ścianie wymaga jego oprawienia. Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w postaci już gotowego obrazu naciągniętego na specjalistyczne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Dla tego produktu w wersji papierowej proponujemy kilka wariantów oprawy. Tak zamówiony oprawiony poster wysyłamy jako obraz gotowy do zawieszenia na ścianie. Sprawdzony przez lata sposób zabezpieczania i pakowania naszych produktów gwarantuje bezpieczeństwo w transporcie.
Polecamy