Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-9519
Wymiar: 30x15cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Oferujemy ten wzór w postaci wydruku na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas, wykonywanego przez firmę International Graphics. Zastosowany w tym przypadku technologia ploterowa gwarantuje trwałe i bardzo żywe kolory. Ten wzór prezentuje obraz, plakat o tytule Tides on Bandon Beach.

Ten poster oferujemy w podanych wymiarach, ale mamy też możliwości dostosowania rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm . Reprodukcja autorstwa Alan MAJCHROWICZ. Utrzymanie proporcji boków obrazu przy zmianie ich wymiarów nie zdeformuje obecnego kadru. Wydawca zawsze wydrukuje obraz w obecnych proporcjach.Twoje zamówienie zapakujemy w bezpieczne kartony. Dla ochrony przed wilgocią stosujemy dodatkowe zabezpieczenie z folii. Wybierając jedną z opraw postera ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu.

Do opraw ramiarskich wkładamy zawsze przeźroczystą plexi stosowaną zwykle w galeriach malarskich. W wersji Canvas naciągnięcie zadrukowanego płótna na blejtram malarski rozwiązuje problem eksponowania tego obrazu. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Dobrze obramowany i właściwie zawieszony obraz to elegancka dekoracja Twojego pomieszczenia.
Polecamy