Model: XIG-IG-6140
Wymiar: 30x20cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Licencję oraz pliki źródłowy tej reprodukcji należą wyłącznie do wydawcy. Oferta producenta pozwala na zaproponowanie tej reprodukcji również w rozmiarach innych jak w opisie produktu, nie dłuższych jednak jak 140 cm dla krótszego z boków obrazu.

Tytuł tego wzoru to Mesa del Mar Teneriffa - gotowy obraz, plakat papierowy. Obraz wykonany przez International Graphics na typowym podłożu papierowym o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Dla zapewnienia wyjątkowej kolorystyki i trwałości barw ten produkty został wykonany w technologii druku ploterowego. Autorem tego wzoru jest Lothar ERNEMANN.

Tej wielkości obraz będzie ciekawą dekoracją Twojej ściany i nada wnętrzu indywidualny charakter. Bezpieczeństwo w transporcie zapewnia zastosowanie od frontu w oprawach antyrefleksyjnej plexi w miejsce tradycyjnego szkła.

Przy wersji papierowej wybierając jedną z ram rozwiążesz problem powieszenia obrazu we wnętrzu. My zajmiemy się wszystkim, a Tobie pozostaje jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Wszystkie obrazy zabezpieczamy folią bąbelkową i wysyłamy w sztywnych opakowaniach kartonowych. Decydując się na reprodukcję na płótnie otrzymujesz gotowy do zawieszenia obraz. Płótno naciągamy na specjalne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane.
Polecamy