Model: XIG-IG-4449
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Bernard OTT
Pokazujemy tu popularny obraz, plakat o tytule Evasion. Ten poster mamy możliwości wydrukowania również na indywidualny rozmiar. Barierą wymiarową jest tylko maksymalna długości krótszego z boków wynosząca 140cm.

Autorem tego wzoru jest Bernard OTT. Produkt drukowany przez edytora - firmę International Graphics na specjalnym papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie malarskim Canvas. Stosowana przez tego wydawcę sprawdzona technika druku ploterowego zapewnia ostre i nieodbarwiające się kolory. Licencję oraz pliki źródłowy tej reprodukcji należą wyłącznie do wydawcy.

Właściwa ekspozycja na ścianie obrazu wymaga jego oprawienia. Oferujemy całą gamę takich opraw w dziale OPRAWY. Do wszystkich ram stosujemy zawsze specjalną, przeźroczystą plexi o walorach antyrefleksyjnych.

Decydując się na reprodukcję na płótnie otrzymujesz gotowy do zawieszenia obraz. Płótno naciągamy na specjalne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Szczególnie zwracamy uwagę na zapewnienie zamówionym produktom bezpiecznego opakowania na czas transportu stosując foliowe zabezpieczenia od wilgoci oraz specjalistyczne kartony. Tej wielkości obraz będzie ciekawą dekoracją Twojej ściany i nada wnętrzu indywidualny charakter.
Polecamy