Model: XIG-IG-4060
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
International Graphics - wydawca tego wzoru wykona go na płótnie malarskim lub na papierze o gramaturze min. 250 g/m2. Niezwykle żywą kolorystykę oraz wyjątkową jej trwałość reprodukcja zawdzięcza najwyższej klasy technologii druku ploterowego. Autorem tego wzoru jest Gérard DE COURCY.

Ten wzór prezentuje obraz, plakat o tytule Grand largue. Oferta producenta pozwala na zaproponowanie tej reprodukcji również w rozmiarach innych jak w opisie produktu, nie dłuższych jednak jak 140 cm dla krótszego z boków obrazu. Prawa autorskie i licencyjne do tego druku są wyłączną własnością wydawcy.

Obramowane obrazy zabezpieczone folią bąbelkową wysyłamy w kartonowych, bezpiecznych opakowaniach. Decydując się na reprodukcję na płótnie otrzymujesz gotowy do zawieszenia obraz. Płótno naciągamy na specjalne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane.

Wybierając jedną z opraw postera ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu. Bezpieczeństwo w transporcie zapewnia zastosowanie od frontu w oprawach antyrefleksyjnej plexi w miejsce tradycyjnego szkła. Właściwa dekoracja ściany jest istotnym elementem wystroju każdego wnętrza.
Polecamy