Model: XIG-IG-3463
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Jan GROENHART
Prawa autorskie i licencyjne do tego druku są wyłączną własnością wydawcy. Reprodukcja autorstwa Jan GROENHART.

Ten wzór prezentuje obraz, plakat o tytule Purple Clouds. Ta reprodukcja dostępna jest w wielu rozmiarach w tym również indywidualnych, wybranych przez klienta. Ograniczeniem pozostaje jedynie szerokość podkładu na którym drukujemy, zatem krótszy z boków nie może przekraczać 140cm. International Graphics - wydawca tego wzoru wykona go na płótnie malarskim lub na papierze o gramaturze min. 250 g/m2. Niezwykle żywą kolorystykę oraz wyjątkową jej trwałość reprodukcja zawdzięcza najwyższej klasy technologii druku ploterowego.

Właściwa dekoracja ściany jest istotnym elementem wystroju każdego wnętrza. W wersji Canvas naciągnięcie zadrukowanego płótna na blejtram malarski rozwiązuje problem eksponowania tego obrazu. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane.

Wybierając jedną z opraw postera ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu. Dla bezpiecznej dostawy ramy i oprawione obrazy zaopatrujemy zamiast szkła w antyrefleksyjną plexi. Obramowane obrazy zabezpieczone folią bąbelkową wysyłamy w kartonowych, bezpiecznych opakowaniach.
Polecamy