Model: XIG-K2230D
Wymiar: 25x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Barry KITE
Licencję oraz pliki źródłowy tej reprodukcji należą wyłącznie do wydawcy. Wydawca - International Graphics wykona ten poster na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Zastosowana technika wydruku tego wzoru gwarantuje najwyższą jakość kolorystyczną, pełną ostrość wizerunku.

Reprodukcja oryginalnej pracy Barry KITE. Ten poster mamy możliwości wydrukowania również na indywidualny rozmiar. Barierą wymiarową jest tylko maksymalna długości krótszego z boków wynosząca 140cm. Tytuł tego wzoru to New Neighbor - gotowy obraz, plakat papierowy.

Tej wielkości obraz będzie ciekawą dekoracją Twojej ściany i nada wnętrzu indywidualny charakter. Sprawdzony przez lata sposób zabezpieczania i pakowania naszych produktów gwarantuje bezpieczeństwo w transporcie.

Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w wersji na krośnie malarskim. Tak oprawiony obraz wyślemy w wersji gotowej do powieszenia na ścianie. Największe formaty, przekraczające 140cm obraz wyślemy ze względu na problem transportowy w formie zestawu do samodzielnego zmontowania. Do wszystkich ram stosujemy zawsze specjalną, przeźroczystą plexi o walorach antyrefleksyjnych. Przy wersji papierowej wybierając jedną z ram rozwiążesz problem powieszenia obrazu we wnętrzu. My zajmiemy się wszystkim, a Tobie pozostaje jedynie wbicie gwoździa w ścianę.
Polecamy