Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-6216
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Lisa AUDIT
Ten poster mamy możliwości wydrukowania również na indywidualny rozmiar. Barierą wymiarową jest tylko maksymalna długości krótszego z boków wynosząca 140cm. Obraz wykonany przez International Graphics na typowym podłożu papierowym o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Dla zapewnienia wyjątkowej kolorystyki i trwałości barw ten produkty został wykonany w technologii druku ploterowego.

Autor - Lisa AUDIT. Tytuł tego wzoru to Owl Wonderful II - gotowy obraz, plakat papierowy. Licencję oraz pliki źródłowy tej reprodukcji należą wyłącznie do wydawcy.

Do wszystkich ram stosujemy zawsze specjalną, przeźroczystą plexi. Wszystkie obrazy zabezpieczamy folią bąbelkową i wysyłamy w sztywnych opakowaniach kartonowych.

Wybierając reprodukcję Canvas ominiesz kłopot z jego ekspozycją. Pozostanie jedynie zawieszenie gotowego, naciągniętego na blejtram obrazu na ścianie. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno. Przy wersji papierowej wybierając jedną z ram rozwiążesz problem powieszenia obrazu we wnętrzu. My zajmiemy się wszystkim, a Tobie pozostaje jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Tej wielkości obraz będzie ciekawą dekoracją Twojej ściany i nada wnętrzu indywidualny charakter.
Polecamy