Wczytuję dane...
Model: XIG-AC-02492
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Y. HOPE
Tytuł tego wzoru to Patchy I - gotowy obraz, plakat papierowy. Artprint autorstwa artysty Y. HOPE.

Ten poster mamy możliwości wydrukowania również na indywidualny rozmiar. Barierą wymiarową jest tylko maksymalna długości krótszego z boków wynosząca 140cm. Dysponentem wszystkich praw licencyjnych dla tego wzoru jest bezpośredni producent tego posteru. Obraz wykonany przez International Graphics na typowym podłożu papierowym o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Dla zapewnienia wyjątkowej kolorystyki i trwałości barw ten produkty został wykonany w technologii druku ploterowego.

Przy wersji papierowej wybierając jedną z ram rozwiążesz problem powieszenia obrazu we wnętrzu. My zajmiemy się wszystkim, a Tobie pozostaje jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Właściwa ekspozycja każdego obrazu na ścianie wymaga jego oprawienia. Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w postaci już gotowego obrazu naciągniętego na specjalistyczne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane.

Do wszystkich ram stosujemy zawsze specjalną, przeźroczystą plexi. Obramowany obraz podkreśli indywidualny charakter Twojego wnętrza. Wszystkie obrazy zabezpieczamy folią bąbelkową i wysyłamy w sztywnych opakowaniach kartonowych.
Polecamy