Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-9050
Wymiar: 10x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Avery TILLMON
Określając Swój indywidualny wymiar obrazu warto utrzymać stałe proporcje poszczególnych boków. Wydawca drukuje go właśnie przy zachowaniu takiego kadrowania.

Obraz wykonany przez International Graphics na typowym podłożu papierowym o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Dla zapewnienia wyjątkowej kolorystyki i trwałości barw ten produkty został wykonany w technologii druku ploterowego.

Autor - Avery TILLMON. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten obraz, plakat zatytułowany 5th Avenue Anatole. Indywidualna zmiana rozmiaru tego postera jest możliwa przy zachowaniu stałych proporcji jego boków. Wydawca nie akceptuje zmiany kadru reprodukcji. Należy pamiętać również, iż krótszy z boków obrazu nie może przekroczyć 140 cm długości.

Właściwa ekspozycja obrazu uatrakcyjni Twoje wnętrze. Wszystkie obrazy zabezpieczamy folią bąbelkową i wysyłamy w sztywnych opakowaniach kartonowych.

Wybierając reprodukcję Canvas ominiesz kłopot z jego ekspozycją. Pozostanie jedynie zawieszenie gotowego, naciągniętego na blejtram obrazu na ścianie. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno. Wizualizację oprawionego postera w wersji papierowej wraz z łączną jego ceną chętnie przygotujemy po uprzednim kontakcie z nami. Ramy i oprawione obrazy przystosowane są do bezpiecznego transportu dzięki zastosowaniu zamiast szkła specjalnej plexi.
Polecamy