Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8382
Wymiar: 10x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Określając Swój indywidualny wymiar obrazu warto utrzymać stałe proporcje poszczególnych boków. Wydawca drukuje go właśnie przy zachowaniu takiego kadrowania.

Ten poster oferujemy w podanych wymiarach, ale mamy też możliwości dostosowania rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm .

Praca autorstwa Andrea LALIBERTE. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten obraz, plakat zatytułowany Wine Event IV. Obraz dostępny też w wersji papierowej lub na płótnie, oferowanych przez producenta - firmę International Graphics. Bardzo trwałe i żywe kolory osiągnięte zostały dzięki technologii druku ploterowego.

Właściwa ekspozycja obrazu uatrakcyjni Twoje wnętrze. Do opraw ramiarskich wkładamy zawsze przeźroczystą plexi stosowaną zwykle w galeriach malarskich.

Decydując się na reprodukcję Canvas pozbędziesz się kłopotu z oprawą obrazu. Pozostanie jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno. Wizualizację oprawionego postera w wersji papierowej wraz z łączną jego ceną chętnie przygotujemy po uprzednim kontakcie z nami. Do transportu stosujemy specjalne zabezpieczenia przed wilgocią i ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.
Polecamy