Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8381
Wymiar: 10x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Utrzymanie proporcji boków obrazu przy zmianie ich wymiarów nie zdeformuje obecnego kadru. Wydawca zawsze wydrukuje obraz w obecnych proporcjach.

Ten poster oferujemy w podanych wymiarach, ale mamy też możliwości dostosowania rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm .

Praca autorstwa Andrea LALIBERTE. Powyższy obraz, plakat o tytule Wine Event III to jedna z naszych wielu propozycji. Oferujemy ten wzór w postaci wydruku na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas, wykonywanego przez firmę International Graphics. Zastosowany w tym przypadku technologia ploterowa gwarantuje trwałe i bardzo żywe kolory.

Dobrze obramowany i właściwie zawieszony obraz to elegancka dekoracja Twojego pomieszczenia. Do opraw ramiarskich wkładamy zawsze przeźroczystą plexi stosowaną zwykle w galeriach malarskich.

Decydując się na reprodukcję Canvas pozbędziesz się kłopotu z oprawą obrazu. Pozostanie jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno. Decydując się na poster w wersji papierowej, obramowanej należy dodatkowo przejść do działu OPRAWY oraz wybrać z listy odpowiadający typ profilu ramiarskiego. Twoje zamówienie zapakujemy w bezpieczne kartony. Dla ochrony przed wilgocią stosujemy dodatkowe zabezpieczenie z folii.
Polecamy