Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-9312
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Właścicielem wszelkich praw do tego wzoru jest jego producent. Produkt drukowany przez edytora - firmę International Graphics na specjalnym papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie malarskim Canvas. Stosowana przez tego wydawcę sprawdzona technika druku ploterowego zapewnia ostre i nieodbarwiające się kolory.

Autorem tego wzoru jest Veronique CHARRON. Pokazujemy tu popularny obraz, plakat o tytule Paisley Garden I. Oferta producenta pozwala na zaproponowanie tej reprodukcji również w rozmiarach innych jak w opisie produktu, nie dłuższych jednak jak 140 cm dla krótszego z boków obrazu.

Oprawiony obraz jako dekoracja zapewni Twojemu pomieszczeniu indywidualny, niepowtarzalny charakter. Szczególnie zwracamy uwagę na zapewnienie zamówionym produktom bezpiecznego opakowania na czas transportu stosując foliowe zabezpieczenia od wilgoci oraz specjalistyczne kartony.

Decydując się na reprodukcję na płótnie otrzymujesz gotowy do zawieszenia obraz. Płótno naciągamy na specjalne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Właściwa ekspozycja na ścianie obrazu wymaga jego oprawienia. Oferujemy całą gamę takich opraw w dziale OPRAWY. Bezpieczeństwo w transporcie zapewnia zastosowanie od frontu w oprawach antyrefleksyjnej plexi w miejsce tradycyjnego szkła.
Polecamy