Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-9070
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Przy określaniu indywidualnych rozmiarów wydawca zaleca utrzymanie proporcji boków i nie deformowanie obecnego układu obrazu.

Produkt drukowany przez International Graphics na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie malarskim. Produkt drukowany techniką ploterową gwarantującą żywe i nieodbarwiające się kolory.

Artprint autorstwa artysty Veronique CHARRON. Prezentowany tu obraz, plakat zatytułowany jest Owl Forest Suzani II. Tę reprodukcję możemy zaproponować również w rozmiarach innych jak podane, po konsultacji z naszym biurem obsługi klienta. Jedynym ograniczeniem wymiaru jest 140cm długości krótszego z boków.

Prawidłowo oprawiona reprodukcja jest tanim i bardzo atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza. Dokładamy najwyższej staranności przy zabezpieczaniu przesyłki na czas transportu stosując specjalistyczne kartony.

Właściwa ekspozycja każdego obrazu na ścianie wymaga jego oprawienia. Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w postaci już gotowego obrazu naciągniętego na specjalistyczne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Wybierając papierową, oprawioną wersję tego postera należy w dziale OPRAWY wybrać odpowiedni profil ramy. Koszt obrazu będzie suma kosztu reprodukcji oraz ramy. Wszystkie ramy posiadają od frontu całkowicie przeźroczystą plexi.
Polecamy