Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-9069
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Właścicielem praw autorskich do tej reprodukcji jest jej producent. Obraz wykonany przez International Graphics na typowym podłożu papierowym o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Dla zapewnienia wyjątkowej kolorystyki i trwałości barw ten produkty został wykonany w technologii druku ploterowego.

Autor - Veronique CHARRON. Nazwa tego obrazu to Owl Forest Suzani I. Ten produkt proponujemy w kilku podanym powyżej rozmiarze. Wydawca akceptuje również wydruk na indywidualne zamówienie. Szerokość podłoża ogranicza jedynie szerokość krótszego z boków obrazu do 140cm.

Ściana Twojego wnętrza udekorowana wybranym obrazem to łatwy sposób na przytulne i eleganckie otoczenie. Wszystkie obrazy zabezpieczamy folią bąbelkową i wysyłamy w sztywnych opakowaniach kartonowych.

Wybierając reprodukcję Canvas ominiesz kłopot z jego ekspozycją. Pozostanie jedynie zawieszenie gotowego, naciągniętego na blejtram obrazu na ścianie. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno. Przy wersji papierowej warto rozważyć zamówienie tego obrazu w postaci już oprawionej. Proponujemy cały szereg specjalistycznych oprawy od antyram po pełne ramy z profili aluminiowych i drewnianych. Tak oprawiony obrazek wyślemy w wersji gotowej do powieszenia na ścianie. Zastosowanie w oprawach ramiarskich pleksi zamiast szkła zapewnia pełne bezpieczeństwo w transporcie przesyłką pocztową lub kurierską.
Polecamy