Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8719
Wymiar: 30x25cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Prawa autorskie i licencyjne do tego druku są wyłączną własnością wydawcy. Obraz wydrukowany będzie przez firmę International Graphics na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na naturalnym płótnie malarskim typu Canvas. Wykonanie wydruku w technice druku ploterowego zapewnia rewelacyjne i trwałe barwy.

Autorem tej reprodukcji jest Michael MULLAN. Ten wzór prezentuje obraz, plakat o tytule Punctuated I. Ten poster oferujemy w podanych wymiarach, ale mamy też możliwości dostosowania rozmiaru do indywidualnych potrzeb. Ograniczeniem długości krótszego z boków jest 140cm .

Właściwa dekoracja ściany jest istotnym elementem wystroju każdego wnętrza. Zamówione obrazy wysyłamy przesyłkami pocztowymi i kurierskimi. Zastosowane opakowania zabezpieczają właściwie przesyłkę w transporcie.

Wybierając reprodukcję na płótnie masz rozwiązany problem eksponowania obrazu we wnętrzu. Płótno naciągnięte jest na specjalistyczne krosno malarskie. Tobie pozostaje jedynie wbicie gwoździa w ścianę. Przy formatach przekraczających 140cm obraz dostarczamy w formie niezmontowanego zestawu - płótnie i krosno. Wybierając jedną z opraw postera ominiesz kłopot z jego powieszeniem we wnętrzu. Do opraw ramiarskich wkładamy zawsze przeźroczystą plexi stosowaną zwykle w galeriach malarskich.
Polecamy