Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8403
Wymiar: 30x30cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Autor: Mike SCHICK
Prawa autorskie i materiał źródłowy do tego wzoru są własnością producenta. Oferta producenta pozwala na zaproponowanie tej reprodukcji również w rozmiarach innych jak w opisie produktu, nie dłuższych jednak jak 140 cm dla krótszego z boków obrazu.

Autorem tego wzoru jest Mike SCHICK. Wybrany właśnie poster zatytułowany jest Tango Detail II - Blue Brown. Wydawca - International Graphics wykona ten poster na papierze o gramaturze min. 250 g/m2 lub na płótnie Canvas. Zastosowana technika wydruku tego wzoru gwarantuje najwyższą jakość kolorystyczną, pełną ostrość wizerunku.

Oprawiona reprodukcja to najprostszy sposób uczynienia atrakcyjniejszą przestrzeń wokół Ciebie. Bezpieczeństwo w transporcie zapewnia zastosowanie od frontu w oprawach plexi w miejsce tradycyjnego szkła.

Decydując się na reprodukcję na płótnie otrzymujesz gotowy do zawieszenia obraz. Płótno naciągamy na specjalne krosno malarskie. Obrazy większe niż 140cm wysyłamy niezmontowane. Dla tego produktu w wersji papierowej proponujemy kilka wariantów oprawy. Tak zamówiony oprawiony poster wysyłamy jako obraz gotowy do zawieszenia na ścianie. Sprawdzony przez lata sposób zabezpieczania i pakowania naszych produktów gwarantuje bezpieczeństwo w transporcie.
Polecamy