Wczytuję dane...
Model: XIG-WA-8334
Wymiar: 30x15cm
Realizacja zamówienia: 10 dni
Wysyłka od: 16.90 PLN
Określając Swój indywidualny wymiar obrazu warto utrzymać stałe proporcje poszczególnych boków. Wydawca drukuje go właśnie przy zachowaniu takiego kadrowania.

Powyższy poster możemy zaproponować w bardzo wielu formatach. Możliwy jest też wydruk w indywidualnych rozmiarach, przy zachowaniu maksymalnej długości krótszego z boków nie większej jak 140cm.

Reprodukcja oryginalnej pracy Silvia VASSILEVA. Jedną z naszych propozycji do dekoracji Twojej ściany jest właśnie ten obraz, plakat zatytułowany Eastern Magic Carpet. Obraz dostępny też w wersji papierowej lub na płótnie, oferowanych przez producenta - firmę International Graphics. Bardzo trwałe i żywe kolory osiągnięte zostały dzięki technologii druku ploterowego.

Właściwa ekspozycja obrazu uatrakcyjni Twoje wnętrze. Wszystkie oprawy dostosowane są do bezpiecznego przesyłania pocztą lub kurierem przez zastosowanie pleksi zamiast szkła.

Wszystkie reprodukcje na płótnie oferujemy w wersji na krośnie malarskim. Tak oprawiony obraz wyślemy w wersji gotowej do powieszenia na ścianie. Największe formaty, przekraczające 140cm obraz wyślemy ze względu na problem transportowy w formie zestawu do samodzielnego zmontowania. Wizualizację oprawionego postera w wersji papierowej wraz z łączną jego ceną chętnie przygotujemy po uprzednim kontakcie z nami. Do transportu stosujemy specjalne zabezpieczenia przed wilgocią i ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi.
Polecamy